image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi, Tier 2 kategorisi altında bulunan bir İngiltere çalışma/iş vizesidir ve maksimum 3 yıllığına verilebilmektedir.

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi, Tier 2 kategorisinde ger alan bir İngiltere çalışma/iş vizesi türüdür. Bu vizeye başvuracak olan adaylara Birleşik Krallık vize ve göçmenlik kanun ve yönetmeliklerine göre en fazla 3 yıllığına vize verilebilir. İngiltere’de çalışmak için İngiltere çalışma/iş vizesine başvuracak olan sporcular seyahat tarihlerinden en az 3 ay önce başvuruda bulunmuş olmalılar.  Puan bazlı İngiltere çalışma vizesi başvurularından olan bu vize sonucu dosyanın tamamlanması ve teslimi sonrasında yaklaşık olarak 15 iş günü içerisinde sonuçlanabilmektedir.

Puan bazlı vize kategorilerinden biri olan Tier 2 İngiltere Çalışma/İş Vizesinin alt kategorilerinden olan Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı yani profesyonel destek almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1675 defa görüntülendi

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları