image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de çalışacak olan başvuru sahiplerinin eş ve 18 yaşından küçük çocukları Tier-2 Bağımlı Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye gidebilecektir.

Tier 2 İngiltere çalışma vizesi kapsamında sporcu olarak İngiltere’de çalışacak olan kişiler eş ve 18 yaşının altında bulunan çocukları Tier-2 Bağımlı Vizesi başvurusu yapabilirler. Sporcuların İngiltere’de çalışmak üzere yapacakları İngiltere çalışma/iş vizesi başvurularında başvuru sahibinin yanı sıra bağımlılarına da vize talep edilebilmesi mümkündür. Bağımlılar yani eş/partner ve 18 yaşın altındaki çocuklar için yapılacak olan vize başvurularında aile bağlarının ispat edilebilmesi önem arz eder. Bu hususun ispat edilebilmesi için eşlerde evli olup olmadıkları, evliliklerinin ne zaman yapıldığı ve evliliğin gerçek olup olmadığı gibi hususlar değerlendirilmektedir. Çocukların aile bağını ispatlamak eş veya partnerlerden çok daha kolaydır. Nüfus cüzdanı, nüfus kayıt örneği vb. belgeler yeterli olmaktadır.

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Başvuru prosedürlerine bir başvuru yapmak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1521 defa görüntülendi

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları