image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvuru formunu doğru belirleyebilmek ve doldurabilmek için öncelikle başvuru yapılacak olan vize türünün bu olduğundan emin olunmalıdır.

İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden biri olan Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler bu vizenin şartlarının gidiş amaçlarına ve kendi şartlarına uygun olduğundan emin olmalıdır. Bunun için de CSS Legal uzmanlarından yardım alarak yanlış vize türüne başvuru yapmak, yanlış başvuru formu doldurmak, formu yanlış doldurmak gibi pek çok problemi en başından ortadan kaldırabilirler. Çünkü bu problemlerden kaynaklı olarak vize memurlarının vize reddi verdiği pek çok başvuru bulunmaktadır. Bu nedenle de başvuru formunu doğru seçmek başvuruların oldukça dikkatli hazırlanması oldukça önem arz eder. 

Puan bazlı sistemin uygulandığı vize başvurularından olan Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi başvurusu da karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından çok daha zordur. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1640 defa görüntülendi

Sporcular için İngiltere Çalışma Vizesi Sıkça Sorulan Soruları