image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

İngiltere Tek Temsilci Vizesi başvurusu İngiltere vize başvuru belgelerinin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, başvuru ücreti ödemelerinin yapılıp, vize randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 15 iş günü içerisinde sonuç alınır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan İngiltere vizesi başvuruları vizenin taşıdığı şartlara göre belirli süreler içerisinde sonuçlanmaktadır. Yerleşim kapsamlı vizeler dışında genellikle İngiltere vizesi başvuruları 3 hafta (15 iş günü) içerisinde açıklanmaktadır. Yerleşim kapsamlı başvurular ise 3 ay içerisinde açıklanır. Dolayısıyla İngiltere Tek Temsilci Vizesi başvurusu yapan bir başvuru sahibi de 15 iş günü içerisinde yapmış olduğu başvurunun sonucunu alacaktır.

Başvuru sonucunu 3 haftadan daha kısa sürede almak isteyen kişiler ise Öncelikli Servis ile başvurusunu yapabilir. Öncelikli Servis ile nota 5 iş günü içerisinde sonuç alınabilmesini sağlamaktadır. Bu servislerden nasıl yararlanılacağı ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri

Bir İngiltere çalışma vizesi türü olan İngiltere Tek Temsilci Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1984 defa görüntülendi

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları