image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Süresi Ne Kadardır?

İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinde biri olan İngiltere Tek Temsilci Vizesi’ne yaptığı başvuru olumlu sonuçlanan kişilere 3 yıla kadar bir süre için vize verilecektir. 

İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden biri olan İngiltere Tek Temsilci Vizesi’ne Birleşik Krallık’ta şirketin tek temsilcisi olmak için başvuruda bulunan kişinin başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde kendisine 3 yıla kadar bir süre için vize verilecektir.  Vize başvursu olumlu sonmuçlanan kişiler ilk olarak 3 yıllık vize alabilecektir. Daha sonra İngiltere içinden uzatma başvurusu yapılarak 2 yıllık vize daha alabilirler. Uzatmayla birlikte toplamda 5 yılın sonunda da İngiltere Süresiz Oturum İzni’ne başvuru yapılarak süresiz oturum alınabilecektir.

Tek Temsilciler için İngiltere Vizesi’ne başvurmak isteyenler CSS & Co Legal Services Londra ofisi uzmanları ile irtibata geçerek başvurularını prosedürlere uygun olarak gerçekleştirebilirler. Bu sayede olumsuz bir sonuçla karşılaşma ihtimallerini oldukça düşürebileceklerdir.

İngiltere’de çalışmak üzere yapılan İngiltere vizesi başvuruları, oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumuna itiraz ederek sonucun eğer vize reddine itiraz nedenleri itiraz başvurusunu inceleyecek olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1899 defa görüntülendi

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları