image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tek Temsilci Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere vizesi alarak Birleşik Krallık dışındaki bir şirketin tek temsilcisi olmak isteyen kişiler İngiltere Tek Temsilci Vizesi’ne başvuru yapabilirler.

İngiltere iş/çalışma vizesi türlerinden olan İngiltere Tek Temsilci Vizesi’ni alabilmek için başvuru sahibinin yurtdışında bulunan bir şirketin tek temsilcisi olarak ya da yine yurtdışında yayın yapan bir kuruluşun Birleşik Krallık’a uzun dönemli olarak göndermek istediği bir kişi olmalıdır. Bu İngiltere iş/çalışma vizesine olan başvurunun olumlu sonuçlanması için bazı şartları karşılamak gerekmektedir. Yani Tek Temsilciler için İngiltere Çalışma Vizesi alacak kişinin bazı yeterlilikleri yerine getiriyor olması gerekir. Öncelikle çalışılacak olan kurumun merkezi İngiltere dışında olmalıdır ve çalışacak kişi de sektörde deneyim sahibi olmakla beraber çalıştığı kurumda yüksek bir statüde olmalıdır.

Bu vize ile İngiltere’ye gidecek olan kişiler bu vize türü hakkında detaylı bilgi almak ve başvurusunu gerçekleştirmek üzere CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Bu İngiltere çalışma vizesi başvurusunun oldukça karmaşık ve titizlikle hazırlanması gerektiği bilinmelidir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2060 defa görüntülendi

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları