image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

İngiltere Tek Temsilci Vizesi süresi bitince İngiltere’den uzatılabilen bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere iş/çalışma vizesi türlerinden biri olan İngiltere Tek Temsilcisi Vizesi’ni  alabilmek için başvuru sahibinin yurtdışında bulunan bir şirketin tek temsilcisi olarak ya da yine yurtdışında yayın yapan bir kuruluşun Birleşik Krallık’a uzun dönemli olarak göndermek istediği bir kişi olmalıdır. Bu İngiltere iş/çalışma vizesine yapılan başvurunun olumlu sonuçlanması için bazı gereksinimleri karşılamak gerekmektedir.  Vize başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler ilk olarak 3 yıllık, daha sonra uzatmak için 2 yıllık vize daha alabilirler. Zaten 5 yılın sonunda da İngiltere’de süresiz oturum hakkına sahip olacaklardır.  İngiltere’de sürekli oturum hakkını alabilen kişiler sektör değiştirebilir yani istedikleri işi yapabilirler. Süresiz oturum hakkını aldıktan 1 yıl sonra ise İngiltere vatandaşlığı başvurusu yapılabilmektedir.

İngiltere’de çalışmak amacıyla yapılan İngiltere vizesi başvuruları, oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması başvurunun olumlu sonuçlanabilmesi için yararlı olacaktır.  

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1786 defa görüntülendi

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları