image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere Tek Temsilci Vizesi başvurusunda başvuru sahibi çalıştığı kurumun temel faaliyet alanının Birleşik Krallık dışında olması, çalışmak istediği sektör ile ilgili tecrübe gibi hususları gösterebilmek adına başvuru dosyasına bazı belgeler eklemelidir.

İngiltere Tek Temsilci Vizesi de dâhil olmak üzere tüm İngiltere vizesi başvurularında dosya üzerinde ispatlanması gereken bazı hususlar bulunur. Örneğin; başvuruyu yapan kişinin yüksek yani prestijli bir pozisyonda olması, görev yapacağı sektör ile ilgili ciddi anlamda profesyonel tecrübesi olması,  yurtdışında bulunan bir şirketin tek temsilcisi olması ya da yurtdışında bulunan bir gazetenin, haber ajansının veya yayın yapan bir kuruluşun uzun bir süre ile İngiltere’ye göndermek istediği bir kişi olması gerektiği gibi hususlar mutlaka başvuru dosyasında belgelerle kanıtlanmalıdır.

Bir İngiltere iş/çalışma vizesi türü olan Tek Temsilciler için İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2060 defa görüntülendi

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları