image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden İngiltere Tek Temsilci Vizesi başvuru formunu doğru seçebilmek ve doldurabilmek için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmek yararlı olacaktır.

İngiltere vize başvurularında en önemli aşamalardan biri başvuru yapılacak olan vize türünü doğru belirleyebilmek ve sonrasında başvuru formunu doğru seçebilmektir. Bu bağlamda profesyonel danışmanlık hizmeti almak yanlış vize türüne başvuru yapmanın yani yanlış form doldurmanın önüne geçecektir. Danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri firmamız CSS Legal ile iletişime geçerek başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirilmesini sağlayabilirler.

İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinden biri olan Tek Temsilciler için İngiltere Vizesi başvurusu için doldurulan formda herhangi bir yalan beyan, yanlış veya eksiklik olmaması gerekir. Aksi bir durumda vize reddinden 10 yıl vize başvuru yasağına kadar çeşitli yaptırımlarla karşılaşılabilir. Bu tip bir durumla karşı karşıya kalmamak üzere başvuru sahipleri uzmanlarımızla başvurularını gerçekleştirebilirler.

Çalışma amaçlı başvuru yapılabilen İngiltere vizesi başvuruları, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenlerle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık alarak prosedürlere uygun ve titizlikle hazırlanmış bir başvuru gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1797 defa görüntülendi

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları