image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Retlerine İtiraz Edilebilir Mi?

İngiltere Tek Temsilci Vizesi başvurusu reddedilen başvuru sahiplerinin itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu hariç olmak üzere herhangi bir itiraz hakkı yoktur.  

İngiltere Tek Temsilci Vizesi başvurusu reddedildiği takdirde başvuru sahibi olan kişinin bu vize reddine karşı idari itiraz ya da itiraz davası hakkı bulunmamaktadır. Bu vizeye yaptığı başvurusu reddedilen kişilerin sahip olduğu itiraz hakkı yalnızca itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuru yani reconsideration applications’tır.

İngiltere Tek Temsilcisi Vizesi reddedilen başvuru sahiplerine gönderilecek olan ret mektubunda bir itiraz hakkına sahip olup olmadıkları, bu hakkın kapsamının yanında ne kadar süre içerisinde itiraz hakkının kullanılabileceği ile ilgili de bilgi verilecektir. Vize reddi alan başvuru sahipleri ret mektubunda yer alan itiraz süresi dolmadan CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçerek itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir ve itiraz başvurularını prosedürlere uygun olarak gerçekleştirebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1701 defa görüntülendi

İngiltere Tek Temsilci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları