image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mülakata çağrılması şart olmamakla birlikte İngiliz Konsolosluğunun gerekli görmesi durumunda kişi mülakata çağrılabilecektir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin mutlaka İngiltere Konsolosluğunda mülakata girmesi şartı bulunmamaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki; konsolosluğun gerekli gördüğü durumlarda başvuru sahipleri görüşmeye çağrılabilmektedir.

İngiliz Konsolosluğu, ilk kez başvuru yapan başvuru sahiplerini görüşmek üzere konsolosluğa çağırabileceği gibi daha önce İngiltere vizesi almış olan başvuru sahiplerini de çağırabilir. Bu görüşme genellikle konsolosluk vize memurlarının başvuru dosyasında bir eksiklik ya da net anlaşılmayan bir bilgi olması gibi durumlarda mümkün olacaktır.

Başvurusunu CSS Legal uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız mülakatta sorulabilecek sorularla ilgili de bilgi vereceklerdir. Bu sayede başvuru sahibinin olumlu sonuç alma ihtimali bir hayli yükseltilecektir.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı gibi aile birleşimi amacıyla yapılan başvurular oldukça karmaşıktır. Bu nedenle İngiltere yerleşim vizesine başvuran kişilerin ikna edici nitelikte bir dosya hazırlaması bu karmaşık vize başvurusunda oldukça önem arz etmektedir. Başvuru sahiplerinin ikna edici bir başvuru yapmak üzere CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3116 defa görüntülendi

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları