image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi ile İngiltere’ye gelen aile bireylerinin vize süreleri bitmeden önce İngiltere’de mülteci olarak ya da insani koruma altında bulunan kişi ile birlikte uzatma başvurusu yaparak vize sürelerini uzatabilecektir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’ye gelen aile üyelerinin alacakları vize süresi İngiltere’de iltica veya insani koruma ile bulunan kişinin vize süresi kadar olacaktır. Bu süre bitmeden önce İngiltere’de iltica veya insani koruma ile bulunan kişi ile birlikte aile üyeleri de uzatma başvurusu yaparak vize sürelerini uzatabileceklerdir. Yani aile birleşimi amacıyla İngiltere’ye gelen aile üyeleri de İngiltere’de bulunan kişi ile birlikte uzatma başvurusu yapabilmekte ve olumsuz herhangi bir durum olmaması halinde de uzatma alabilmektedir.

Bu İngiltere vizesi başvurusunun oldukça karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3015 defa görüntülendi

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları