image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusunda alınan biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin yüzünün yakın plandan çekilen bir fotoğrafı ve parmak izleridir.

Aile birleşimi amacıyla yapılacak olan İngiltere vizesine geçerli bir başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri biyometrik kayıtlarını da vermelidir. Biyometrik kayıtlar, başvuru sahibinin parmak izleri ile yakın plandan çekilen bir yüz fotoğrafından oluşur. Türkiye’den yapılan başvurularda biyometrik bilgiler başvuru dosyasıyla birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine verilirken, İngiltere’den yapılan başvurularda ise belirli postanelere verilebilmektedir.

Türkiye’de yer alan başvuru merkezleri; Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunmaktadır. İngiltere’de biyometrik bilgilerin verilebileceği postaneler için ise CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçilerek detaylı bilgi alınabilir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurularının oldukça karmaşık vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Özellikle yerleşim kapsamlı başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne başvuru yapmak ve bazı durumları belgelerle ispatlayabilmek oldukça önem taşır. Bu nedenle vize danışmanlığı almak doğru vize türüne başvuru yapılmasını ve dolayısıyla olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır. Danışmanlık almak üzere CSS & Co Legal Services firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1745 defa görüntülendi

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları