image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi İngiltere’de siyasi sığınma (iltica) veya insani koruma talebi ile İngiltere’de kalışına izin verilmiş olan kişilerin sonra ailesini de yanına aldırarak İngiltere’de yeni bir yaşama başlamasını isteyen kişilerin başvuru yapabileceği bir vize türüdür.

İngiltere'de bulunan kişinin siyasi sığınma (iltica) veya insani koruma talebi sonrası bu talebinin haklı görülerek kişinin İngiltere’de kalmasına izin verildikten sonra ailelerini yanına getirmek için başvuracakları vize türü İngiltere Aile Birleşimi Vizesidir. Bunun dışındaki nedenlerle İngiltere’de bulunan kişilerin ise ailesini yanına getirmek istemeleri durumunda İngiltere yerleşim vizesi başvurusu yapmaları gerekir.

İngiltere’de bulunurken ailesini yanına getirmek üzere hangi vize başvurusu yapması gerektiğini belirlemede problem yaşayan ve bu karmaşık yapıdaki başvuru sürecini kolaylaştırmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile iletişme geçebilir. Firmamız İngiltere göçmenlik hukuku uzmanları yerleşim kapsamlı başvurularda da başvuru sahiplerine profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yerleşim kapsamlı tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere bu başvuru da karmaşık yapıda olan başvurulardan olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının sonucunda vize alınması diğer ülkelerin vize başvurularından daha zordur. Bu nedenle başvuru sahiplerinin başvurularını CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek yapmaları yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ve İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2537 defa görüntülendi

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları