image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusunda başvuru sahiplerinin sağlaması zorunlu olan bir İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusunda başvuru sahiplerinin mutlaka sağlaması gereken İngilizce dil şartı bulunmamaktadır. Yani İngiltere yerleşim vizesi kategorilerinde başvuru dosyasına mutlaka konulması gererken IELTS Life Skills sınav sonucunun aile birleşimi amacıyla yapılan vize başvurularının dosyasında yer almasına gerek yoktur. Bu bağlamda başvuru sahiplerine avantaj sağlamaktadır.

Aile birleşimi amacıyla başvuru yapılabilen bu İngiltere vizesi başvurusunda da çeşitli başvuru prosedürlerine uyulması gerekir ve bu prosedürler oldukça karmaşıktır. Bu nedenle bu vizeye başvuran kişilerin prosedürlere uygun bir başvuru yapabilmesi için danışmanlık hizmeti alması oldukça önem arz etmektedir. Bu vizeye başvuru yapacak olan kişiler başvurularını firmamız aracılığıyla gerçekleştirdikleri takdirde uzmanlarımız başvuru formunun doldurulmasından başvuru dosyasının hazırlanmasına kadar tüm başvuru prosedürü ile ilgili işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için başvuru sahibine profesyonel destek sağlayacaklardır. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin ikna edici ve prosedüre uygun bir başvuru yapmak üzere CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4004 defa görüntülendi

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları