image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Türkiye’den yapılacak olan İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusu tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere İngiltere vize başvuru dosyasının, belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa gerekli başvuru ödemelerinin yapılıp, başvuru randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler öncelikle danışmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine sağlanacak olan belge listesine göre belgelerini toplayarak şirketimize göndermelidir. Belgelerin toplanmasının ardından tercümelerinin yapılması, başvuru ücretinin yatırılması, başvuru formlarının doldurulması ve başvurunun gerçekleştirilebilmesi için İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınması gerekir. Uzmanlarımızla irtibat halinde alınan randevuda daha önceden hazır hale getirilmiş başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin verilmesiyle başvurularını gerçekleştirebilirler. Türkiye’de 7 adet bulunan başvuru merkezleri Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya illerinde yer almaktadır. Uzmanlarımız bu merkezlerin kişiye en yakın olanından bir randevu alarak başvurunun gerçekleştirilmesini sağlayacaktır.  

Başvuru merkezlerinden birine İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurusu esnasında başvuru sahibinin başvuru dosyası ile birlikte biyometrik bilgileri de vermesi gereklidir. Biyometrik bilgiler, vize başvurusu esnasında mutlaka alınması gereken ve başvuran kişinin parmak izleri ile fotoğraflarından oluşan bilgilerdir.

İngiltere vizesi başvurularının karmaşık başvuru prosedürlerine sahip başvurular olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalini arttırabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de itiraz edilerek eğer gerekçeler vize memurunca da haklı ve inandırıcı bulunursa sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2892 defa görüntülendi

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları