image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Aile birleşimi amacıyla yapılacak İngiltere vizesi başvurusu için başvuru formunu en doğru şekilde seçebilmek için tüm vize işlemlerinden önce vize türünün doğru saptanabilmesi gerekir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi başvurularında her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere başvuru formunun doğru seçilebilmesi çok önemlidir. Formu doğru belirleyebilmek için ise önce doğru vize türünün belirlenmesi gerekir. Başvuru yapılacak vize türünü dolayısıyla başvuru formunu doğru belirlemede problem yaşayan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek profesyonel danışmanlık hizmeti alabilirler.

Vize türüne göre başvuru formu belirlendikten sonra bu form doldurularak başvuru işlemlerinin en önemli adımlarından biri gerçekleştirilebilir. Bu önemli işlemin hatasız ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Bunun yanında başvuru formu herhangi bir yalan beyan da içermemelidir. Çünkü formda ya da başvuru dosyasında herhangi bir yalan beyan olduğu anlaşıldığı takdirde vize reddi verilecek ve kişi 10 yıl İngiltere’ye girmekten men edilecektir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesine yapılan başvuruların oldukça karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan aile üyelerince bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak zaman ve para kaybına uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2396 defa görüntülendi

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları