image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurusunda başvuru sahiplerinin sağlaması zorunlu olan bir İngilizce dil şartı yoktur.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurusunda da başvuru sahiplerinin sağlaması gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Başvuru sahibinin İngiltere ile bağının olması şartı, İngiltere’de daha önce yerleşik olması gibi şartlar bu vizenin başvurularında mutlaka sağlanması gereken şartlardır. Ancak bu başvurularda sağlanması gereken bir İngilizce dil şartı bulunmamaktadır. Bu vizeye yapılacak olan başvurularda sahip olunması gereken tüm şartlara dair bilgi almak ve başvurusunu profesyonel uzmanlarla gerçekleştirmek isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere’ye tekrar yerleşmek üzere yapılacak olan bu vize başvurusunun oldukça karmaşık olduğu başvuru sahiplerince bilinmesi gereken bir husustur. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için prosedürlere uygun olarak hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1693 defa görüntülendi

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları