image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurusunda da başvuru formunun doğru seçilmesi çok önemlidir.

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurusunun hatasız yapılabilmesi için başvuru formunun doğru seçilebilmesi önem arz eder. Başvuru formunun doğru seçilebilmesi başvuru yapılacak olan vize türünün doğru belirlenebilmesine bağlıdır. Yalnızca başvuru formunun doğru belirlenmesi yeterli olmayıp başvuru sahibinin bu formu en hatasız ve en eksiksiz şekilde doldurabilmesi gerekir. Çünkü eksik ya da yanlış bilgiler içeren bir başvuru formu nedeniyle vize reddi ile sonuçlanan pek çok vize başvurusu bulunmaktadır. Bu nedenle formun doğru seçilmesi kadar doğru bir şekilde doldurulmasına da çok dikkat edilmeli ve herhangi bir problemle karşılaşılması durumunda CSS & Co Legal Services ile irtibata geçilmelidir.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık yapıda olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir. Danışmanlık almak genellikle İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun şekilde başvuru gerçekleştirilmesini sağlayarak başvuru sahibinin olumlu sonuç alması ihtimalini arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1408 defa görüntülendi

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları