image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Başvurusu ile Verilen Süre Ne Kadardır?

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan başvuru sahipleri İngiltere’de kalıcı olarak sınırsız bir şekilde kalabilme hakkına sahip olacaktır.

İngiltere’de sürekli oturumu bulunan ancak bu hakka dair belgesini kaybetmiş ya da 2 yıl boyunca İngiltere dışında bulunmuş kişiler İngiltere’ye tekrar yerleşebilmek amacıyla Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu vizeye yapılan başvurusu olumlu sonuçlanan başvuru sahipleri İngiltere’de kalıcı olarak sınırsız bir şekilde kalabilme hakkına sahip olacaktır. Bu vize ile ilgili her türlü bilgiyi almak ve başvurusunu danışmanlarımızla yapmak isteyen kişiler CSS Legal ofislerine gelerek ya da telefon aracılığıyla iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de itiraz başvurusu yapılarak başvuruyu değerlendiren vize memurunca da itiraz gerekçelerinin haklı ve ikna edici bulunması ile sonucun olumluya çevrilebilmesinde yarar sağlar.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1578 defa görüntülendi

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları