image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurularında başvuru sahibinin mülakata girme şartı olmamakla birlikte İngiliz Konsolosluğunun gerekli gördüğü hallerde başvuru sahibi mülakata çağrılabilecektir.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu gibi Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurusu için de mülakat şartı bulunmamaktadır. Ancak İngiliz Konsolosluğunun gerekli görmesi durumunda başvuru sahibi mülakata çağrılabilir. Konsolosluk vize memurları genellikle başvuru dosyasında herhangi bir anlaşılmayan durum bulunması ya da başvuru sahibinin gidiş amacı ile başvuru yaptığı vizenin uyuşup uyuşmadığını netleştirebilmek için mülakat talebinde bulunmaktadır.

Vize başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahipleri herhangi bir nedenle mülakata çağrılmaları durumunda firmamız uzmanları tarafından çıkabilecek sorulara karşı hazırlanacaklardır. Bu nedenle başvuruyu firmamız aracılığıyla yapmak olumlu sonuç alabilmek adına pek çok fayda sağlayacaktır.

Bu yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte mülakat talebinde bulunabileceği gibi vize reddi de verebilmektedir. Titizlikle hazırlanmış ve İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi alma ihtimalini düşürmek için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1479 defa görüntülendi

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları