image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurusunda başvuru sahibinin vize şartlarını karşıladığını gösteren belgeleri/evrakları toplayarak bir başvuru dosyası oluşturması gerekir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan her vize başvurusunda olduğu üzere Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvurusunda da başvuru sahibinin geçerli bir pasaportunun olması ve varsa eski pasaportlarını da başvuruda sunması gerekir.

Başvuru sahibinin İngiltere ile bağının olduğunu ispat edebilmesi, bu İngiltere vizesi başvurusu için oldukça önem arz eder. Bunun için İngiltere’de kiralık ya da sahip olunan bir ev olduğuna dair belgeler/evraklar, İngiltere’de daha önce kazanç elde edildiğine dair belgeler başvuru dosyasına eklenebilir.

İngiltere’ye geri dönüş yapmak isteyen kişilerin yukarıda bahsedilen belgeler dışında da belgelere ihtiyacı olabilir. Bu nedenle bu vizeye başvuru yapacak olan kişilerin CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçerek başvuru yapmaları eksiksiz bir başvuru yapmalarını sağlayacaktır. Uzmanlarımız başvurusunu firmamız aracılığıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerine sağlamaları gereken tüm belgelere ilişkin bir liste sağlayacaklardır.

İngiltere’ye yerleşmek üzere geri dönecek olan kişilerin başvuru yapabildiği bu İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddine karar verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin hatasız bir başvuru yapabilmek için danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır. Bu vizeye başvuru yapacak olan kişiler danışmanlık almak üzere CSS Legal danışmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1521 defa görüntülendi

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları