image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi, başvuru/vize ücreti İngiltere tarafından Sterlin üzerinden belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince Dolar üzerinden tahsil edilen ve başvuru sahiplerince Türk Lirasına çevrilerek ödenmekte olan bir ücrettir.

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi başvuru/vize ücreti dolar üzerinden Türk Lirasına çevrilerek ödenmekte olan bir ücrettir. Bu nedenle de döviz kuru değiştikçe başvuru/vize ücreti de değişir. Sürekli olarak değişim gösteren bu ücret ile ilgili en güncel ve doğru bilgi, CSS & Co Legal Services ile irtibata geçilerek uzmanlarımızdan alınabilir.

Başvuru ücreti yatırılmadıkça hiçbir başvuru işleminin gerçekleştirilemeyeceği hususuna dikkat edilmesi gerekir. Çünkü bu ücret başvuru sahiplerinden tüm vize işlemleri gerçekleştirilebilsin diye alınan bir ücrettir. Dolayısıyla sonuç her ne olursa olsun tüm vize işlemleri gerçekleştirilmiş olduğu için ücret iade edilmemektedir. Dolayısıyla vize reddi almak maddi kayba yol açacaktır. Vize reddi alarak maddi kayba uğrama ihtimalini düşürmek ve olumlu sonuç alma ihtimalini arttırmak için başvuruyu CSS Legal uzmanları ile gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere’ye yerleşmek üzere geri dönecek olan kişilerin başvuru yapabildiği bu İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddine karar verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin hatasız bir başvuru yapabilmek için danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır. Bu vizeye başvuru yapacak olan kişiler danışmanlık almak üzere CSS Legal danışmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamız ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1595 defa görüntülendi

Geri Dönüş Yapan Oturum Sahibi (Returning Resident) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları