image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapacak olan partnerin İngiltere’de iletişim kurabilecek düzeyde İngilizce dil şartını sağlayabildiğini belgelemesi gerekir.

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunda bulunacak olan başvuru sahiplerinin tüm İngiltere vizesi başvuru sahipleri gibi bazı şartları taşıyor olması şarttır. İngiltere’de devlet yardımlarına başvurmadan temel masrafları karşılayabilmek, kalınacak yerin uygun şartlara sahip olması, yaş sınırı gibi pek çok şart bu başvurularda aranmaktadır. Bu şartlardan biri de İngilizce dil şartıdır. Yerleşim kapsamlı vize başvurularında İngilizce dil şartı yalnızca IELTS Life Skills sınav belgesi ile sağlanabilmektedir.

Yerleşim kapsamlı vize başvurularından olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için ve ispatlanması gereken pek çok husus bulunması nedeniyle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yaptıklarında prosedürlere en uygun şekilde başvurularını gerçekleştirmiş olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1787 defa görüntülendi

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları