image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapacak partnerler vize alabilmek için vize başvuru prosedürüne uymalıdır.

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için başvuru sahiplerinin vize prosedürlerine uygun bir başvuru yapması gerekir.

Başvuru prosedürleri için her şeyden önce gerekli olan unsur başvuru sahibinin en az 6 ay geçerliliği olan bir pasaportunun bulunmasıdır. İngiltere’de kalınması planlanan süreye göre bir pasaport talebinde bulunmak isteyen kişiler yaşadıkları yerdeki İlçe Nüfus Müdürlüğüne başvuru yapabilirler.

Geçerli bir pasaport temin eden kişiler, Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu için gerekli işlemlere başlayabilirler. Bu işlemlerin en başında başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türüne bağlı olarak başvuru formunun doldurulması ve başvuru dosyasının hazırlanması gelir. Bunlardan herhangi birinde problem yaşayan başvuru sahiplerinin CSS & Co Legal Services ile iletişime geçmeleri faydalı olacaktır. Çünkü yanlış vize türüne başvuru yapmak ya da başvuru formunu yanlış doldurmaktan kaynaklı olarak çok sayıda vize reddi verilebilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için başvuru sahipleri uzmanlarımızdan yardım alabilirler.

İngiltere’de sürekli oturumu bulunan ya da İngiliz vatandaşı olan kişilerin evli olmadıkları partnerlerinin başvurabileceği bu yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvurusu oldukça karmaşıktır. Çünkü bu başvurularda oldukça fazla sayıda ispatlanması gereken husus bulunmaktadır. Ayrıca bu hususların ispatlanması da oldukça zordur. Bu nedenle bu başvurulardan olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olmaktadır. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınması ihtimalinin atmasını sağlayacak ve başvuru sahibini oluşabilecek pek çok zarardan koruyacak, kişinin yalnızca yaptığı başvurunun değil gelecekte yapacağı başvurularda da olumlu intiba oluşturulabilmesi adına yarar sağlayacaktır.  

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana faaliyet gösteren ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1959 defa görüntülendi

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları