image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapan ve olumlu sonuç alan başvuru sahiplerinin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmaktadır.

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu sırasında kişinin İngiltere’de sürekli oturuma ya da İngiltere vatandaşlığına sahip partnerinin yıllık minimum £18.600.00 düzeyinde bir maddi yeterlilik göstermesi gerekiyor. İngiltere’deki partner bunu gelir veya gelir göstermek yerine £62.500.00 seviyesindeki bir nakit birikim aracılığıyla gösterebilir. Ayrıca maddi yeterlilik hesaplanırken başvuru sahibinin birikimi de hesaplamalara dâhil edilebilmekle birlikte başvuru sahibinin nakit birikim harici çalışarak elde etmekte olduğu veya İngiltere’ye gittikten sonra çalışarak elde edebilceği kazançlar hesaplamalarda dikkate alınmamaktadır. Dolayısıyla İngiltere’deki partnerin maddi yeterliliği sağlayabilmesi, olumlu sonuç alabilmek adına çok daha faydalı olacaktır.

Yerleşim kapsamlı vize başvurularının olumlu sonuç almanın en zor İngiltere vizesi başvuruları olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Bu nedenle bu başvurularda CSS Legal’den profesyonel destek alarak başvuru yapmak vize alma ihtimalinizin daha yüksek olmasını sağlayacağı için pek çok açıdan yararlı olacaktır. Vize başvurusunu CSS & Co Legal Services danışmanlarıyla yapan başvuru sahipleri için en karmaşık başvurular olan yerleşim kapsamlı bu vize başvuruları oldukça kolaylaşacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1856 defa görüntülendi

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları