image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Gidiş amacı ve taşıdığı şartlara göre başvuru yapması gereken vize türünün Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi olduğundan emin olan kişilerin vermesi gereken başvuru/vize ücreti döviz kuruna göre değişkenlik göstermektedir.

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapabilmek için de başvuru sahiplerinin bir başvuru/vize ücreti ödemesi gerekmektedir. Bu ücret, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezlerince Dolar olarak tahsil edilmekte ve başvuru sahiplerince Türk Lirasına çevrilerek ödenmektedir. Bu nedenle de kur değiştikçe bu ücrette de değişmeler meydana gelmektedir. Sürekli olarak değişkenlik gösteren bu ücretler hakkında en güncel bilgileri almak üzere CSS & Co Legal uzmanları ile iletişime geçilmesi oldukça faydalı olacaktır.

Birleşik Krallık’ta sürekli oturumu bulunan ya da İngiliz vatandaşı olan kişilerin evli olmadıkları partnerlerinin başvurabileceği bu yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvurusu oldukça karmaşıktır. Çünkü bu başvurularda oldukça fazla sayıda ispatlanması gereken husus bulunmaktadır. Ayrıca bu hususların ispatlanması da oldukça zordur. Bu nedenle bu başvurulardan olumlu sonuç alabilme ihtimalini arttırmak için danışmanlarımızdan profsyonel destek almak oldukça yaralı olacaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1698 defa görüntülendi

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları