image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusunda genellikle başvuru sahipleri İngiltere Konsolosluğunda mülakata çağrılmamaktadır.

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu yapan kişiler bilmelidir ki; bu vize başvurularında genellikle başvuru sahipleri İngiltere Konsolosluğunda mülakata çağrılmamaktadır. Buna karşın yerleşim kapsamlı tüm İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahipleri bazı durumlarda mülakata çağırılabilirler. Çünkü bu vizelerin verilmesinin amacı kişinin İngiltere’deki partnerinin/eşinin/nişanlısının yanına yerleşebilmesidir. Bu nedenle de ilişkinin gerçekliği, çiftin birlikte yaşama niyetinin olması gibi hususların ispatlanması gerekir. Başvuru sahibi gerek başvuru dosyasına koyacağı belgelerle gerekse de eğer mülakata çağrılırsa veya telefon, skype vb. üzerinden iletişime geçilirse mülakat esnasında ikna edici olabilmesi bu başvuruların olumlu sonuçlanabilmesi için oldukça önem arz eder.

Evli olmayan partnerlerin başvuru yapabileceği bu yerleşim kapsamlı vize başvurusu karmaşık yapıda olan başvurulardan biri olduğu için dikkatle ve prosedürlere uygun olarak başvuru yapılmalıdır. Başvurusunu firmamız aracılığıyla gerçekleştiren kişilerin başvuru dosyası titizlikle hazırlanacağı gibi İngiltere Konsolosluğunda mülakata çağırılmaları durumunda mülakata hazırlanmaları için profesyonel destek sağlanacaktır. Bu nedenle de bu karmaşık başvurularda CSS & Co Legal Services uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan ve İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvurularla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1618 defa görüntülendi

Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Sıkça Sorulan Soruları