image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi’ne evlat edinilen bir çocuğun veya evlatlık edinilmek üzere olan bir çocuğun İngiltere'de evlat edinen kişi veya kişilerle beraber yaşayabilmesi için başvurulabilir.

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesine İngiltere ve Avrupa Birliği ülkeleri dışından bir çocuğu evlat edinmiş olmak ya da evlat edinecek olmak üzere İngiltere’ye yerleşim amacıyla getirmek üzere başvuru yapılabilir. Evlat edinilecek olan çocuğun 18 yaşından küçük olup kendisine mali açıdan bakamayacak durumda olması, evlenmemiş olması ve bağımsız bir yaşam sürmeye başlamamış olması gerekmektedir.

İngiltere’ye yerleşmek üzere yapılan İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvuruları değerlendiren İngiltere Konsolosluğu vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda firmamız CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak prosedürlere uygun olarak başvuru yapılması ve dolayısıyla olumlu sonuç alınması ihtimalinin arttırılabilmesini sağlayacağı için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1535 defa görüntülendi

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları