image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu olumlu sonuçlandığı takdirde verilen vize çocuğun evlat edinilmiş olup olmamasına göre 12 aylık ya da süresiz oturum olarak verilecektir.

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi ile İngiltere’de evlat edinen kişinin yanına yerleşmek üzere gidecek olan başvuru sahibine verilen İngiltere vizesi süresi çocuğun nerede evlat edinileceğine göre belirlenecektir. Çocuk, İngiltere’de evlat edinilmek üzere götürülecekse vize başvurusu sonucunda 12 aylık geçici bir vize verilir. Ancak evlat edinme işlemleri çocuğun bulunduğu ülke mahkemelerinde yapılacaksa evlatlık çocuk da öz ve üvey çocuklar gibi sürekli oturum izni alabilecektir. Bunun için evlat edinilen ülkenin hukuk sisteminde alınan kararın İngiltere’de geçerli sayılabilmesi gerekecektir.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı gibi evlat edinilen ve edilecek olan çocuklar için yerleşim kapsamlı başvurular oldukça karmaşıktır. Bu nedenle İngiltere yerleşim vizesine başvuran kişilerin ikna edici nitelikte bir dosya hazırlaması bu karmaşık vize başvurusunda oldukça önem arz etmektedir. Başvuru sahiplerinin ikna edici bir başvuru yapmak üzere CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçmeleri yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapmakta ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine profeyonel destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1647 defa görüntülendi

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları