image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi alarak İngiltere’ye yerleşen çocuklar 16 yaşın üstündeyse çalışma hakları bulunmaktadır.

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi ile başvuru sahibi İngiltere’de çalışma hakkına ancak 16 yaşını geçmişse sahip olabilecektir. Bu yaşın altındaki çocukların sigorta numarası alması mümkün olmayacağı için yasal olarak çalışabilmeleri imkânı da olmayacaktır. 16 yaşın üstündekiler ise ilgili kurumlara yasal kayıtlarını yaptırdıktan sonra İngiltere’de istedikleri işte çalışabileceklerdir. Başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahipleri vize alındıktan sonra sahip olunan tüm haklarla ilgili uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabileceklerdir.

İngiltere’ye yerleşim yapmak üzere başvuru yapılabilen bu İngiltere vizesi başvuruları için oluşturulacak başvuru dosyasının titizlikle hazırlanması ve tüm diğer başvuru prosedürlerine dikkatle uyulması gerekir. Bu nedenle yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere bu başvurularda da vize danışmanlığı almak oldukça yararlı olacak ve eksiksiz bir başvuru yapılmasını sağlayacaktır. Ayrıca maddi kayba uğramamak için de danışmanlık almak başvuru sahipleri için oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Uzmanlarımızdan başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de faaliyet gösteren CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1597 defa görüntülendi

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları