image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler doğru vize türünü belirleyebilirlerse doğru başvuru formunu doldurabilecek ve olumlu sonuç alabilecektir.

Evlat edindiği ya da evlat edineceği 18 yaşın altında bulunan çocuğu İngiltere’ye getirmek isteyen kişiler Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi’ne başvuru yapabilirler. Bunun için bu vizeye başvuru yapılacağından emin olmak, eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve diğer tüm prosedürlerin en doğru şekilde gerçekleştirilmesinin yanı sıra doğru başvuru formunu doldurmak önem arz eder. Başvuru formunun vize türüne göre doğru belirlenmesi kadar eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulması da vize alabilmek için önem arz eder. Ayrıca başvuru dosyasının hazırlanması olduğu gibi formda herhangi bir yalan beyanda bulunulmamalıdır. Yalan beyandan kaynaklı olarak başvuru sahibine 10 yıl İngiltere’ye giriş yasağı verilebileceği için kesinlikle başvuru dosyasında böyle bilgilere yer verilmemelidir.

Evlatlık çocukları İngiltere’ye getirmek üzere yapılacak olan yerleşim kapsamlı İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddine karar verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin hatasız bir başvuru yapabilmek için danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır. Bu vizeye başvuru yapacak olan kişiler danışmanlık almak üzere CSS Legal danışmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1282 defa görüntülendi

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları