image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusundan olumlu sonuç almak isteniyorsa İngiltere göçmenlik kurallarınca belirlenen başvuru prosedürüne uyulmalıdır.

Evlat edinilen bir çocuğun veya evlat edinilmek üzere olan bir çocuğun İngiltere'de evlat edinen kişi/kişiler ile yaşayabilmesi amacıyla başvuru yapabileceği vize türü Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesidir. Bu vizenin başvurusunun olumlu sonuçlanabilmesi için başvuru sahiplerinin vize başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapması gerekir.

İngiltere’ye gitmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne dosyanın tamamlanması ve teslimi sonrasında yapılan tüm vize başvurularında başvuru sahiplerinin her şeyden önce vizenin basılacağı bir pasaporta sahip olmaları gerekir. Bir pasaportu bulunmayan kişiler bulundukları yerdeki İlçe Nüfus Müdürlüğüne pasaport başvurusu yapabilirler.

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu için pasaportu bulunan çocuklar vize başvurusu yapabilmek için hangi vize türüne başvuru yapmaları gerektiğinin doğru olarak saptanabilmesi için CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alabilirler. Yanlış vize türüne başvuru yapmaktan ve başvuru formunu yanlış doldurmaktan dolayı vize reddi almamak için başvuru yapılacak türü doğru belirleyebilmek oldukça önem taşır. Vize türü doğru belirlendikten sonra başvuru dosyası hazırlanıp dosya içindeki belgelerin tercümelerinin yaptırılması gerekir. Başvurusunu firmamızla gerçekleştiren kişilerin belgelerinin tercümesi şirketimizin belirlemiş olduğu limitler dâhilinde olması kaydıyla ücretsiz olarak yapılacaktır. Belgeler ve tercümelerden oluşan başvuru dosyası hazırlandıktan sonra başvuru/vize ücretinin yatırılması, başvuru formlarının doldurulması gerekir. Tüm işlemler gerçekleştirilerek başvuru için gerekli olan her şey hazır olduktan sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru dosyası ile fotoğraf ve parmak izlerinden oluşan biyometrik bilgiler verilerek başvuru gerçekleştirilebilir. Bu işlemleri yapabilmek için başvuru merkezinden uzmanlarımız başvuru sahibine en yakın ve uygun başvuru merkezinden randevu alarak başvurunun gerçekleştirilmesini sağlayacaklardır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1585 defa görüntülendi

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları