image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Türkiye’den yapılacak olan tüm İngiltere vizesi başvuruları gibi Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu da başvuru dosyasının tam anlamıyla hazırlanmış olmasından sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri de İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan tüm vize başvurularında olduğu üzere başvurularını, belgelerin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılmasıyla gerçekleştirebilirler. Dolayısıyla başvurunun İngiliz Konsolosluğuna yapılacağı gibi bir yanılgıya düşülmemelidir. Türkiye’den yapılan tüm başvuruları başvuru merkezleri dosyanın tamamlanması ve teslimiyle kabul etmektedir. Başvuru merkezleri tüm başvuruları değerlendirilmek üzere İngiltere Konsolosluğuna göndermektedir.

Türkiye’de bulunan başvuru merkezleri; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Bursa ve Gaziantep şehirlerinde yer almaktadır. Başvuru sahipleri, kendilerine en uygun merkezi seçebilecektir. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahipleri için en uygun başvuru merkezinden randevu alınması işlemini uzmanlarımız gerçekleştireceklerdir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi vize türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi prodesürlere uyması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1651 defa görüntülendi

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları