image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Yerleşim kapsamlı vize türlerinden biri olan Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu başvuru dosyasının tamamlanması ve telsim edilmesinden sonra yaklaşık olarak 3 ay (90 gün) içerisinde sonuçlanmaktadır.

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu dosyanın hazırlanması ve telsim edilmesinin ardından 3 ay yani 90 gün içerisinde İngiltere Konsolosluğu’nun vize bölümünde değerlendirilerek sonuçlandırılır. Yerleşim başvurularının tamamı bu sürede sonuçlanmaktadır. Eğer daha kısa sürede sonuç almak isteniyorsa Yerleşim Vizesi İçin Öncelikli Servis (Settlement Priority Visa Service) kullanılarak 15 iş günü içerisinde sonuç alınması sağlanabilir. Bu servisten ekstra bir ücret ödenerek yararlanılabilmektedir. Bu servisten yararlanmak ve başvurusunu firmamızla gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

Yerleşim kapsamlı başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca yerleşim başvurularından biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır ve ispatlanması gereken birçok husus bulunur. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru süreciyle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1673 defa görüntülendi

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları