image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusunda evlat edinilmiş olan ya da evlat edinilmek üzere olan çocuklarda İngilizce dil şartı aranmamaktadır.

Evlat edinilen bir çocuğun veya evlat edinilmek üzere olan bir çocuğun İngiltere'de evlat edinen kişi veya kişilerle beraber yaşayabilmek amacıyla Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi’ne başvurması gerekir. Bu başvuruda da her vize başvurusunda olduğu üzere bazı şartların sağlanması başvuru sahiplerinden istenir. Bu yerleşim kapsamlı başvuru için maddi yeterlilik, evlatlığın 18 yaşından küçük olması gibi şartlar aranmaktadır. Ancak bu şartların içerisinde İngilizce dil şartı aranmamaktadır.

Yerleşim kapsamlı bu İngiltere vizesi başvurusunun oldukça karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hata veya eksiklik olması durumunda vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Prosedürlere uygun olarak hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru işlemleriyle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile başvuru sahiplerine hizmet sunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1512 defa görüntülendi

Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi Sıkça Sorulan Soruları