image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

İngiltere’den yapılacak olan Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusu sırasında parmak izleri, fotoğraf ve imzadan oluşan biyometrik bilgilerin mutlaka sunulması gerekir.

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin başvuru dosyası ile birlikte biyometrik bilgilerini de vermesi gerekir. İngiltere’den geçerli bir başvuru yapmak isteyen başvuru sahiplerinin fotoğraf, parmak izleri ve imzadan oluşan bilgilerini mutlaka vermesi gerekir. İngiltere’den yapılan vize başvurularında biyometrik bilgiler bazı belirli postanelerden verilebilmektedir. Bu postaneler, İngiltere vize ve göçmenlik kanunlarında belirlenmiş bulunmaktadır. Yani herhangi bir postaneye gidilerek Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusu için biyometrik bilgiler verilerek başvuru yapılamamaktadır.

İngiltere’de hangi postanelere biyometrik bilgilerin verilerek İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusu yapılabileceği hakkında bilgi almak ve eksiksiz bir başvuru gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusunda başvuru sahipleri niyetleri ile bu İngiltere vizesi türünün örtüştüğünü ikna edici şekilde ortaya koyabilmelidir. Bu nedenle de oldukça ikna edici ve titizlikle hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması önem arz etmektedir. Başvuru sahipleri, prosedürlere uygun bir başvuru yapmak üzere CSS & Co Legal Services’in Londra ofisi danışmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1951 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları