image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

Tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusunda da başvuru sahiplerinin vize şartlarını sağladıklarını ispatlayabilmeleri için gerekli olan belgelerin başvuruda sunulması gerekir.

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusunda her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere başvuru dosyasında kişinin bu vizenin şartlarını taşıdığını belgelerle ispatlayabilmesi gerekmektedir.

Ankara Anlaşması kapsamında çalışan olarak İngiltere’de yaşamak üzere başvuru yapılacak olan bu vizeye başvuru yapılırken sağlanması gereken belgelerden biri kişinin İngiltere’de en az 1 yıl yasal çalışma izni ile çalışmış olduğunu gösteren belgelerdir. Başvuru sahibinin işvereninden alınan belgeler, yasal çalışma iznini gösteren belgeler vb. bu başvuruda bu şartı sağlamak üzere mutlaka sunulmalıdır.

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusunda kişinin masraflarını karşılayabileceği ve devlet sosyal yardımlarına ihtiyaç duymayacak ve başka bir işverene bağlı yasadışı çalışarak ek gelir elde etmeye ihtiyaç duymayacak kadar yapmakta olduğu işten gelir elde edebildiğine dair belgelerin de başvuru dosyasında bulunması gerekir.

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesine yapılacak olan başvuruların titizlikle hazırlanacak bir dosya ile yapılması gerekmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda İngiltere vizesi danışmanlığı almak hatasız başvuru yapmak ve bu sayede olumlu sonuç alabilmek için oldukça önem arz eder. Sağlanması gereken tüm şartlar ve bu şartlara bağlı olarak başvuru dosyasına konması gereken belgeler hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmeleri faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2071 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları