image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusu, İngiltere İçişleri Bakanlığı (Home Office)’na başvuru dosyası gönderilerek ve biyometrik bilgiler İngiltere’deki belirli postaneler aracılığıyla verilerek gerçekleştirilebilmektedir.

 

 

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusu İngiltere’de 1 yıl yasal çalışma izniyle aynı işverene bağlı olarak çalışan kişilerin aynı işte çalışmaya devam edebilmesi için başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesidir. Bu vizeye başvuru yapacak olan kişiler başvuru dosyalarını İçişleri Bakanlığına (Home Office) göndererek ve biyometrik bilgilerini İngiltere İçişleri Bakanlığı (Home Office) tarafından belirlenmiş bulunan bazı postanelere vererek gerçekleştirebilir. Bu postanelere verilmesi gereken biyometrik bilgiler başvuru sahibinin parmak izleri, fotoğrafı ve imzasıdır.

İngiltere’den İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri vize prosedürü ile başvuru yapılabilen postanelerin hangileri olduğu hakkında bilgi almak ve başvurularını gerçekleştirebilmek üzere CSS Legal Londra ofisi ile iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu başvuru yapmak isteyen kişilerce bilinmelidir. Ayrıca bu başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Vize reddi ise gerek maddi kayba yol açmakta gerekse de gelecek başvuruları riske sokmaktadır. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanlarıyla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2124 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları