image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi Şartları Nelerdir?

Her İngiltere vizesi başvurusunda olduğu üzere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusunda da başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartlar bulunmaktadır.

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusu için başvuru sahiplerinin sağlaması gereken birtakım şartlar bulunur. Bu şartların en önemlisi kuşkusuz, başvuru sahibinin İngiltere’de yasal olarak 1 yıl aynı işverene bağlı çalışmış olmasıdır. Bu vize İngiltere dışından başvuru yapılabilen, İngiltere’ye gider gitmez başvuru yapılabilen veya İngiltere’de 1 yıl yasal olarak çalışmadan başvuru yapılabilen bir İngiltere vizesi türü değildir.

İngiltere’den yapılacak olan Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvurusu için sağlanması gereken bir diğer şart; başvuru sahibinin İngiltere’de ilk 4 yıl boyunca aynı işverene bağlı olarak çalışmaya devam edecek olmasıdır. Bu vizeye başvuru yapılıp olumlu sonuç aldıktan sonra iş değişikliği yapmak ileride yapılacak olan sürekli oturum izni başvurusunda sıkıntılara yol açacaktır. Bu nedenle bu şartın da mutlaka yerine getirilmesi yararlı olacaktır.

İngiltere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvuruları için sağlanması gereken diğer şartlar hakkında detaylı bilgi için başvuru sahipleri İngiltere göçmenlik hukuku uzmanı CSS & Co Legal Services danışmanları ile iletişime geçebilirler.

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvuruları oldukça detaylı hazırlık gerektiren ve tüm belgelerin titizlikle hazırlanması gereken vize başvurularından birisidir. CSS Legal uzmanları ile birlikte hazırlanacak bir başvuru dosyası ile başvuru sahibinin şartları da yeterliyse vize alma şansı yükselecektir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin dosyaları değerlendirmeye alınmadan önce belgelerinin uzmanlarımız tarafından incelenmesi yararlı olacaktır. Bu sayede eksik ve hataların tespiti ve giderilmesi sağlanarak iyi bir başvuru dosyası ile başvuru yapılabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2302 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları