image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi süresi bitince İngiltere’den uzatma başvurusu ile 3 yıla kadar uzatma alınabilmektedir.

İngiltere’den başvuru yapılabilen Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi’ne başvuru yapıldıktan sonra başvuru dosyasının ikna ediciliği, hatasız ve eksiksiz hazırlanmış olup olmadığına göre olumlu ya da olumsuz sonuç alınacaktır. Eğer ki başvuru olumlu sonuçlanırsa başvuru sahibine 1 yıllık veya 2 yıllık vize verilecektir. Bu süre bitmeden önce de uzatma başvurusu yapılarak bu vizeyi uzatabilmek mümkündür. Uzatma başvurusu olumlu sonuçlanan başvuru sahipleri ise 3 yıla kadar uzatma alabileceklerdir. Aynı işyerinde aynı işi yaparak 3 yılı dolduran kişilere 4 yıllık süreci doldurmaları için 1 yıllık bir uzatma daha verilecek olup belirtilen şartlarda 4 yıllık çalışmasını tamamlayan kişiler artık hem istedikleri işyerinde hem de istedikleri işi yapabilecek serbestiye kavuşabilecektir. Bundan sonra yapılacak uzatma başvurlarınından ise 3’er yıllık vize alınabilecektir.

Uzatma başvurularında sağlanması gereken şartlar hakkında detaylı bilgi almak ve eksiksiz bir başvuru gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruyu değerlendiren vize memurları başvuruları değerlendirirken en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır. CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek ve danışmanlık alarak başvuru yapmak olumlu sonuç alınması ihtimalinin arttırılabilmesi ve prosedürlere uygun şekilde başvuru yapılabilmesi için başvuru sahiplerine pek çok açıdan fayda sağlayacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1895 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları