image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi Başvurusunda İngilizce Şartı Var Mıdır?

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusunda mutlaka sağlanması gereken İngilizce şartı bulunmamaktadır.

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi başvuru sahibinin herhangi bir İngilizce sınavından başarılı olduğuna dair bir belgenin başvuru dosyasında yer alması gerekmemektedir. Çünkü bu vizeye yapılan başvurularda mutlaka sağlanması gereken bir İngilizce şartı bulunmamaktadır. Dolayısıyla Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi şartlarını sağlayarak bu vizeyi almak isteyen kişilerin bir İngilizce sınavına girmesi gerekmemektedir.

Ankara Anlaşması kapsamında çalışan olarak Birleşik Krallık’ta çalışmak üzere başvuru yapılabilen bu İngiltere vizesinin şartları hakkında detaylı bilgi almak ve başvuruyu İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurularının oldukça karmaşık olduğu ve olumlu sonuç almanın zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Çünkü başvuru esnasında ispat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Vize reddi almak da gerek maddi olarak gerekse de gelecek başvuruları etkilemesi bakımından çeşitli kayıplara yol açmaktadır. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1941 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları