image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi’ne Kimler Başvuru Yapabilir?

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi’ne İngiltere’de 1 yıl yasal çalışma izni ile çalışarak yaşamış ve yaşamaya devam etmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları başvuru yapabilir.

Tüm İngiltere vizesi türlerinde olduğu üzere Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusunu yapacak olan kişilerde de bazı şartlar aranmaktadır. Yalnızca bu şartları sağlayan kişiler bu vizeye başvuru yapabilecek ve olumlu sonuç alabileceklerdir.

Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi’ne İngiltere’de minimum 1 yıl yasal çalışma izniyle aynı işverene bağlı olarak çalışmış, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük kişiler başvuru yapabilir. Ayrıca bu kişilerin aynı iş yerinde çalışmaya devam edecek olması da gerekir.

Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi başvurusunu uzman danışmanlık alarak yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services’in Londra ofisi danışmanları ile irtibata geçerek başvuru prosedürlerine uygun bir şekilde gerçekleştirebilir ve olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilirler.

İngiltere vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2161 defa görüntülendi

İngiltere Ankara Anlaşması Çalışan Vizesi (Çalışma Vizesi) Sıkça Sorulan Soruları