image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

CSS Legal Şirket İçi Eğitimi Gerçekleştirildi

CSS & Co Legal Services, kendi uzmanları ile birlikte CSS Legal’in çözüm ortakları olan R Plus Media, Angora Translations, Ankyra Business ve Student Portal International’ın çalışanlarının da katılımıyla 15-16 Temmuz tarihlerinde Ankara’da İngiltere vize ve göçmenlik hukuku eğitimini gerçekleştirdi.

eğitim

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services geçtiğimiz hafta sonu şirket içi eğitimini gerçekleştirdi. CSS Legal bünyesinde çalışmakta olan uzman danışmanların yanı sıra çözüm ortaklarının çalışanları da eğitimde yer aldılar. CSS & Co Legal Services, R Plus Media, Angora Translations, Ankyra Business ve Student Portal International’ın çalışanlarının da katılımıyla İngiltere vize ve göçmenlik hukuku eğitimini gerçekleştirdi. Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak ve uzman danışmanlarımızın bilgilerini güncellemek amacıyla gerçekleştirilen eğitime CSS Legal’in Londra, Ankara ve İstanbul ofislerinin tüm çalışanları katıldı.

15-16 temmuzda Ankara’da gerçekleştirilen eğitimde İngiltere ziyaretçi/turist vizesi, İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere çalışma/iş vizesi, İngiltere yerleşim vizesi ile Ankara Antlaşması vizesi başvurularıyla ilgili detaylı bilgi verilmesinin ardından örnek senaryolar üzerinden workshoplar da eğitimi veren uzmanlarımızca gerçekleştirildi. 

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2325 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler