image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Ankara’dan Hızlı İngiltere Vizesi Servisi !

Ankara’dan yapılan İngiltere vizesi başvurularında 7 Mayıs 2018 itibarıyla Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) ile başvuru yapılabilecek, yani 24 saat içerisinde vize sonucu alınabilecektir.

Ankara'dan hızlı İngiltere vizesi servisi !

Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) başvuru yapıldıktan 24 saat sonra vize sonucu alınmasını sağlayan bir vize başvurusu hizmetidir ve bu servisten vize harcına ek bir ücret ödenerek yararlanılabilmektedir. Bu servis, yalnızca İstanbul’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmekteyken 7 Mayıs 2018 itibarıyla Ankara’daki başvuru merkezinden yapılan başvurularda da alınabilecek.

Süper Öncelikli Servis (Super Priority Visa Service) yalnızca İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi türleri ile Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi ve Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi başvurularında kullanılabilmektedir. Dolayısıyla bu vizeler dışındaki vize başvurularında bu servis kullanılamamaktadır.

Ankara’dan yapılan başvurularda da 7 Mayıs itibarıyla kullanılacak olan bu servisin amacı vize başvurusunun 24 saatte sonuçlanması olmasına karşın başvurunun 24 saat içerisinde sonuçlandırılması her zaman mümkün olamayabilir. Yani servisin alınması başvurunun bu sürede sonuçlanmasını garantilememektedir; ancak Süper Öncelikli Servisin kullanıldığı başvurular çoğunlukla bu süre içinde sonuçlandırılmaktadır. Bunun yanı sıra bu servis başvurunun kesinkes olumlu sonuçlanacağını garantilememektedir. Bu servisle yapılan başvurular da tüm diğer başvurular gibi vize başvurusunun gerçekçi, ikna edici ve prosedürlere uygun olarak yapılıp yapılmadığına bağlı olarak olumlu sonuçlanabilmektedir.

Süper Öncelikli Servis ile başvuru yapacak kişiler ve diğer başvurularda hangi öncelikli/hızlandırılmış servislerin kullanılabileceği ile ilgili bilgi almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler. Firmamız uzmanları başvuru dosyasının hazırlığı, gerekli belgelerin belirlenmesi, belgelerin tercüme ettirilmesi, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin yanında öncelikli servis randevusunun alınması hususunda da profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve 2006’dan bu yana hizmet sunmakta olan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1565 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler