image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Antalya’nın İletişim Bilgileri Nedir?

Antalya’da İngiltere Konsolosluğu birimi olarak Gürsu Mahallesi, Konyaaltı/Antalya adresinde İngiltere Muavin Konsolosluğu bulunmaktadır.

Türkiye’de bulunan diğer İngiltere Konsolosluğu birimlerine olduğu gibi Antalya’daki İngiltere Muavin Konsolosluğu’na da İngiltere vizesi başvurusu yapılamaz. Türkiye’den İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvurularının incelendiği tek kurum olan İstanbul İngiltere Başkonsolosluğu dahi, direkt olarak bireysel İngiltere vizesi başvurularını kabul etmez, tüm başvuru dosyaları, başvuru evraklarının tamamlanıp, bu evrakların tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru ödemelerinin yapılıp, başvuru randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile kabul edilmektedir.

Antalya’dan vize başvurusu yapacak olan adayların başvuru dosyasının hazırlanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması ve başvuru merkezinden randevularının alınması işlemlerinin ardından Antalya’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvurularının prosedürlere en uygun şekilde yapılması hususunda profesyonel destek CSS Legal tarafından firmamız müşterilerine sağlanmaktadır.

Türkiye’deki İngiltere vizesi başvuru merkezleri şu şehirlerde bulunmaktadır: Antalya, Adana, Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep ve Bursa. İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapacak olan herkes kendisine en yakın İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa başvuru ücreti ödendikten sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar alındıktan sonra başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine danışmanlarımızın alacağı randevuya katılarak başvuru yapabilecektir. Unutulmamalıdır ki; vize başvuruları randevusuz kabul edilemez.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2234 defa görüntülendi

İngiltere Konsolosluğu Antalya Sıkça Sorulan Soruları