image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Vize Randevusu İngiliz Konsolosluğu Antalya’dan Mı Alınır?

İngiltere vizesi başvurusu için alınması gereken vize randevusu İngiliz Konsolosluğu birimlerinden alınamayacağı için Antalya’daki İngiltere Muavin Konsolosluğundan da randevu alınarak vize başvurusu yapılamaz.                                                                                                   

Antalya’dan İngiltere vizesi başvurusunda bulunacak olan kişiler bilmeliler ki; Antalya’da bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğu ne vize randevusu alabileceğiniz ne de vize başvurusunda bulunabileceğiniz bir yerdir. Türkiye’de İngiltere vizesi başvuruları uzun zamandır İngiliz Konsolosluğu birimlerine değil İngiltere vizesi başvuru merkezlerine yapılmaktadır ancak randevuyu da direkt olarak başvuru merkezlerine gidip alamazsınız. İngiltere vizesi başvuru belge listesinin kişinin durumuna göre oluşturulması, belgeler tamamlandıktan sonra tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, vize harcının ödenmesi işlemleri ve devamında firmamız müşterilerinin kendi programlarına uygun olacak gün ve saatte randevu alabilmeleri noktasında uzmanlarımızca profesyonel destek sağlanmaktadır. Ancak bu işlemler tamamladıktan sonra randevu gün ve saatinizde İngiltere Vize Başvuru Merkezinde bulunarak başvuru evraklarınızı teslim edebilirsiniz. Dolayısıyla Antalya’dan İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusunda bulunacak olan adaylar da randevuları alındıktan sonra Antalya’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine gidip başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1804 defa görüntülendi

İngiltere Konsolosluğu Antalya Sıkça Sorulan Soruları