image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Randevu Alınamıyor!

İngiltere vizesi başvurularında son birkaç gündür vize harcının ödenmesi ve randevunun alınması işlemlerinde problem yaşanıyor.

Hâlihazırda vize başvuru işlemleri devam eden ya da yakın bir zamanda İngiltere vizesi başvurusu yapmayı planlayan başvuru sahipleri bilmelidir ki son birkaç gündür vize harcının ödenmesi ve randevunun alınması işlemlerinde problem yaşanmaktadır. Bu problem İngiltere Konsolosluğunun vize harcı ödemesinin yapıldığı ve randevu alınması işlemlerinin gerçekleştirildiği Visa4UK sistemindeki bir problemden kaynaklanmakta olup gerekli müdahaleler yetkililerce yapılmaktadır. Randevu sistemindeki bu problemin düzelmesi halinde de duyuru firmamız tarafından yapılacaktır. Ödeme yapılması ve randevu alınması dışındaki işlemler ise uzmanlarımızca yapılmaya devam etmekte olup bilgi ve profesyonel destek almak üzere CSS Legal ile irtibata geçilebilir.

İngiltere vizesi başvuruları, İngiltere Vize Başvuru Merkezine danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gereken belgeler tercüme edilip, başvuru formları doldurulup, vize harcı ve diğer ödemelerin yapılmasının ardından, öncelikli servis gibi bir başvuru servisine ihtiyaç varsa alınması işlemleri tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinde başvuru dosyasının ve biyometrik bilgilerin incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesiyle gerçekleştirilebilmektedir. Bu başvuru prosedürü işlemlerinin hepsinin eksiksiz yapılması vize başvurusundan olumlu bir sonuç alabilmek için oldukça önemlidir. Başvuru sahipleri bu işlemlerin hepsini CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek alarak gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlayan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2164 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler