image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Seyahat Güncellemelerini Açıkladı: Türkiye Kırmızı Listede

3 haftada bir olarak İngiltere Sağlık Bakanı Sajid Javid tarafından duyurulan seyahat güncellemelerine ilişkin yeni açıklama dün akşam yapıldı.

Birçok basın kanalında Türkiye’nin sarı listeye alınacağı haberleri yer almasına rağmen İngiltere, Türkiye’yi kırmızı listede bıraktı.

Kırmızı listede yer alan ülkelerden Birleşik Krallık’a giriş yapan kişiler, zorunlu otel karantinası uygulamasına girmeye devam edecekler. Otel karantinasına girmek istemeyen kişiler ise, sarı listede bulunan ülkelere geçip 11 gece konaklama yaptıktan sonra İngiltere’ye giriş yaparak ev karantinasına girebilirler.

Kırmızı, sarı ve yeşil listede yer alan ülkelere giriş kurallarına ve İngiltere’ye seyahat edeceklerin adım adım takip etmeleri gereken kurallara buradan ulaşabilirsiniz.

Eylül ayında yapılacak yeni güncellemeleri de yine web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşacağız. Sorularınız ve vize işlemleriniz için uzmanlarımızla iletişime geçebilir, sosyal medya hesaplarımız üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa 893 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler