image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

CSS Legal, Ankara Antlaşması Eğitimini Gerçekleştirdi

CSS & Co Legal Services müşteri odaklı ve kaliteli hizmetlerini en iyi şekilde sunmaya devam edebilmek amacıyla, 23 ile 26 Aralık tarihleri arasında, Türkiye ve İngiltere’deki kadrosunun tamamının katılımıyla Ankara Antlaşması Vizesi üzerine şirket içi eğitimini gerçekleştirdi.

CSS Legal eğitimi

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında başvuru sahiplerine 2006 yılından bu yana danışmanlık hizmeti sunan CSS & Co Legal Services, Ankara Antlaşması Vizesi başvurularının ele alındığı şirket içi eğitimini gerçekleştirdi. Ankara’da gerçekleştirilen eğitim, CSS Legal’in İngiltere ve Türkiye ofislerinin tüm çalışanlarının katılımıyla 23 ile 26 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti. Eğitimde CSS Legal çalışanlarının yanı sıra eğitim danışmanlığı (Student Portal International), iş danışmanlığı (Ankyra Business), tercüme hizmetleri (Angora Translations) ile reklam ve medya (R Plus Media) konularında destek sağlayan çözüm ortaklarımızın çalışanları da katılım gösterdi.

Firmamız ve çözüm ortaklarımızın müşteri odaklı ve kaliteli hizmetlerini en iyi şekilde sunmalarını devam ettirebilmek amacıyla gerçekleştirilen eğitimde Ankara Antlaşması Vizesi başvuruları ele alındı. Gerek teorik gerekse de senaryolar üzerinden örnek olayların değerlendirilmesi ile gerçekleşen eğitimde tüm çalışanların bilgilerinin güncel tutulması ve bu sayede müşterilerin en doğru şekilde bilgilendirilmesi amaçlandı.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Türkiye ve İngiltere ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1862 defa görüntülendi

En Çok Okunan Son Gelişmeler